БАСЕЙН Ф488X122CM CLEARVIEW INTEX 26730NP
Code: 235615
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- DIAMETER : 488 см
- HEIGHT : 1222.00 см
- CAPACITY LITERS : 19156.00 L
Shipping:
See credit plans
from25.10 €
/
49.09лв.
Interest, fees and APR

10х66.45€
/
10х129.96лв.
| Brand | INTEX |
| MODEL | 26730NP |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 488 см |
| HEIGHT | 1222.00 см |
| CAPACITY LITERS | 19156.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 87.300 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| INCLUDED COVER | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH | Yes |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | No |
| EAN | 6941057420844 |
No documents were found for this product

English 


























