- Издръжлива конструкция
- Стоманената рамка, устойчива на корозия, е оборудвана с нашата FrameLink System ™ за здрава и сигурна връзка с рамката. Обшивката Tritech ™ е изработена от здрав материал, който е подсилен за здравина и устойчивост на пробиване.
- Проста настройка
- Този атрактивен басейн е много прост за настройка и сваляне за съхранение извън сезона. Не са необходими инструменти и маркуч се свързва към вградения клапан за регулиране на потока за бързо и лесно оттичане на водата в басейна.
- Тип басейн Басейн с рамка
- Форма Кръгъл
- Вместимост 4062 L
- Препоръчителна възрастова група Деца и възрастни
- Цвят на продукта Многоцветен
- Материал PVC, Стомана
- Тегло и размери
- Височина 660 мм
- Диаметър 3,05 м
- Тегло 15,8 к
БАСЕЙН Ф305X66CM BESTWAY 56985
Код: 120801
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДИАМЕТЪР : 305 см
- ВИСОЧИНА : 66.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 4062.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от4.64 €
/
9.08лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.27€
/
10х24.00лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56985 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 305 см |
| ВИСОЧИНА | 66.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 4062.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 13.000 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Не |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА | Не |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 491669 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО | 491662, 491668 |
| СЪВМЕСТИМ СЪС СТЪЛБА | Не |
| EAN | 6942138972177 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























