- Издръжлива конструкция
- Стоманената рамка, устойчива на корозия, е оборудвана с нашата FrameLink System ™ за здрава и сигурна връзка с рамката. Обшивката Tritech ™ е изработена от здрав материал, който е подсилен за здравина и устойчивост на пробиване.
- Проста настройка
- Този атрактивен басейн е много прост за настройка и сваляне за съхранение извън сезона. Не са необходими инструменти и маркуч се свързва към вградения клапан за регулиране на потока за бързо и лесно оттичане на водата в басейна.
- Тип басейн Басейн с рамка
- Форма Кръгъл
- Вместимост 4062 L
- Препоръчителна възрастова група Деца и възрастни
- Цвят на продукта Многоцветен
- Материал PVC, Стомана
- Тегло и размери
- Височина 660 мм
- Диаметър 3,05 м
- Тегло 15,8 к
БАСЕЙН Ф305X66CM BESTWAY 56985
Code: 120801
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- DIAMETER : 305 см
- HEIGHT : 66.00 см
- CAPACITY LITERS : 4062.00 L
Shipping:
See credit plans
from4.64 €
/
9.08лв.
Interest, fees and APR

10х12.27€
/
10х24.00лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56985 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 305 см |
| HEIGHT | 66.00 см |
| CAPACITY LITERS | 4062.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 13.000 kg |
| INCLUDED COVER | No |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| INCLUDED LADDER | No |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 491669 |
| COMPATIBLE COVER | 491662, 491668 |
| COMPATIBLE LADDER | No |
| EAN | 6942138972177 |
No documents were found for this product

English 























