БАСЕЙН ДЕТСКИ Ф244X51CM BESTWAY 56432
Код: 128578
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : ДЕТСКИ
- ДИАМЕТЪР : 244 см
- ВИСОЧИНА : 51.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 1688.00 L
Купи на изплащане
от5.60 €
/
10.95лв.
Лихва, такси и ГПР

10х14.82€
/
10х28.99лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56432 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЕТСКИ |
| ДИАМЕТЪР | 244 см |
| ВИСОЧИНА | 51.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 1688.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 13.400 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ПОКРИВ |
| EAN | 6941607328125 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























