БАСЕЙН ДЕТСКИ Ф244X51CM BESTWAY 56432
Code: 128578
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POOL TYPE : CHILDREN'S
- DIAMETER : 244 см
- HEIGHT : 51.00 см
- CAPACITY LITERS : 1688.00 L
See credit plans
from5.60 €
/
10.95лв.
Interest, fees and APR

10х14.82€
/
10х28.99лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56432 |
| POOL TYPE | CHILDREN'S |
| DIAMETER | 244 см |
| HEIGHT | 51.00 см |
| CAPACITY LITERS | 1688.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 13.400 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ПОКРИВ |
| EAN | 6941607328125 |
No documents were found for this product

English 
























