- Лесен монтаж
- Неръждаеми метални рамки
- Лесно разглабяне и съхранение извън сезона
- Вода капацитет 90% - 580 L
- Ремонтен комплект
- Съдържание: Един басейн, ремонтен комплект, инструкция за монтаж
БАСЕЙН ДЕТСКИ Ф152X38CM BESTWAY 56283
Код: 491645
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : ДЕТСКИ
- ДИАМЕТЪР : 152 см
- ВИСОЧИНА : 38.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 580.00 L
Доставка:
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56283 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЕТСКИ |
| ДИАМЕТЪР | 152 см |
| ВИСОЧИНА | 38.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 580.00 L |
| ТЕГЛО | 4.500 kg |
| EAN | 6942138920192 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























