- Лесен монтаж
- Неръждаеми метални рамки
- Лесно разглабяне и съхранение извън сезона
- Вода капацитет 90% - 580 L
- Ремонтен комплект
- Съдържание: Един басейн, ремонтен комплект, инструкция за монтаж
БАСЕЙН ДЕТСКИ Ф152X38CM BESTWAY 56283
Code: 491645
In stock
Short Description
- POOL TYPE : CHILDREN'S
- DIAMETER : 152 см
- HEIGHT : 38.00 см
- CAPACITY LITERS : 580.00 L
Shipping:
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56283 |
| POOL TYPE | CHILDREN'S |
| DIAMETER | 152 см |
| HEIGHT | 38.00 см |
| CAPACITY LITERS | 580.00 L |
| WEIGHT | 4.500 kg |
| EAN | 6942138920192 |
No documents were found for this product

English 




























