- Технология TRITECH™ стени с 3 слоя материали за по-голяма издръжливост(0,3мм).
- Cтoмaнeнoycтoйчивa ĸoнcтpyĸция, издъpжливa нa ĸopoзия и oбopyдвaнa c Ѕеаl & Lосk ™ ycтoйчиви cвpъзĸи.
- Снабден с дозатор ChemConnect, той автоматично захранва вашия басейн с хлор.
- Клапан за източване на водата, който може да се свърже с градински маркуч.
- Филтрираща помпа с картушен филтър - 5600 л/ч .
- В комплекта има стълба с височина 107 см и покривало.
- Лесен за монтаж(без необходимост от инструменти).
БАСЕЙН 549X274X122CM BESTWAY 56465
Код: 491654
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 549.00 см
- ШИРИНА : 274.00 см
- ВИСОЧИНА : 122.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 14812.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от38.63 €
/
75.55лв.
Лихва, такси и ГПР

10х102.25€
/
10х199.98лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56465 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 549.00 см |
| ШИРИНА | 274.00 см |
| ВИСОЧИНА | 122.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 14812.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 99.360 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФИЛТЪР ПОМПА,СТЪЛБА,ПОКРИВАЛО |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Да |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА | Да |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Да |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 491676 |
| EAN | 6942138929577 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























