- Технология TRITECH™ стени с 3 слоя материали за по-голяма издръжливост(0,3мм).
- Cтoмaнeнoycтoйчивa ĸoнcтpyĸция, издъpжливa нa ĸopoзия и oбopyдвaнa c Ѕеаl & Lосk ™ ycтoйчиви cвpъзĸи.
- Снабден с дозатор ChemConnect, той автоматично захранва вашия басейн с хлор.
- Клапан за източване на водата, който може да се свърже с градински маркуч.
- Филтрираща помпа с картушен филтър - 5600 л/ч .
- В комплекта има стълба с височина 107 см и покривало.
- Лесен за монтаж(без необходимост от инструменти).
БАСЕЙН 549X274X122CM BESTWAY 56465
Code: 491654
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- LENGTH : 549.00 см
- WIDTH : 274.00 см
- HEIGHT : 122.00 см
- CAPACITY LITERS : 14812.00 L
Shipping:
See credit plans
from38.63 €
/
75.55лв.
Interest, fees and APR

10х102.25€
/
10х199.98лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56465 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 549.00 см |
| WIDTH | 274.00 см |
| HEIGHT | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS | 14812.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 99.360 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФИЛТЪР ПОМПА,СТЪЛБА,ПОКРИВАЛО |
| INCLUDED COVER | Yes |
| INCLUDED LADDER | Yes |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | Yes |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 491676 |
| EAN | 6942138929577 |
No documents were found for this product

English 





























