- Басейна е с овална форма и реалистично дъно с щампа на плочки.
- Страничните стени са изработени от PVC и полиестер, с вградена технология Tritech.
- Устойчиви на корозия стоманени рамки
- Вграденият дренажен клапан за контрол на потока улеснява източването, като прикрепя клапана към градински маркуч
- Серията Swim Vista включва 2 прозрачни водонепропускливи прозорци, които правят басейна ви още по-забавен.
- ChemConnect™ Dispenser автоматично захранва вашия басейн с хлор.
- Филтърната помпа осигурява чиста, здравословна вода.
- Комплекта включва стълба и покривало за басейн.
БАСЕЙН 488X305X107CM BESTWAY 56946
Код: 138344
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 488.00 см
- ШИРИНА : 305.00 см
- ВИСОЧИНА : 107.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 10949.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от32.83 €
/
64.21лв.
Лихва, такси и ГПР

10х86.90€
/
10х169.96лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56946 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 488.00 см |
| ШИРИНА | 305.00 см |
| ВИСОЧИНА | 107.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 10949.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 75.990 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Да |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Да |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 487299 |
| EAN | 6941607311486 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























