- Басейна е с овална форма и реалистично дъно с щампа на плочки.
- Страничните стени са изработени от PVC и полиестер, с вградена технология Tritech.
- Устойчиви на корозия стоманени рамки
- Вграденият дренажен клапан за контрол на потока улеснява източването, като прикрепя клапана към градински маркуч
- Серията Swim Vista включва 2 прозрачни водонепропускливи прозорци, които правят басейна ви още по-забавен.
- ChemConnect™ Dispenser автоматично захранва вашия басейн с хлор.
- Филтърната помпа осигурява чиста, здравословна вода.
- Комплекта включва стълба и покривало за басейн.
БАСЕЙН 488X305X107CM BESTWAY 56946
Code: 138344
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- LENGTH : 488.00 см
- WIDTH : 305.00 см
- HEIGHT : 107.00 см
- CAPACITY LITERS : 10949.00 L
Shipping:
See credit plans
from32.83 €
/
64.21лв.
Interest, fees and APR

10х86.90€
/
10х169.96лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56946 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 488.00 см |
| WIDTH | 305.00 см |
| HEIGHT | 107.00 см |
| CAPACITY LITERS | 10949.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 75.990 kg |
| INCLUDED COVER | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | Yes |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 487299 |
| EAN | 6941607311486 |
No documents were found for this product

English 





























