Cглoбяeмият правоъгълен бaceйн e пoдxoдящ зa дoмa и гpaдинaтa
- Изработен е от устойчив на пробиване трислоен подсилен PVC материал.
- Включва дренажна запушалка, която можете да свържете към маркуч за удобно източване на водата в басейна.

Български 

| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 28273NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 450.00 см |
| ШИРИНА | 220.00 см |
| ВИСОЧИНА | 84.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 7127.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 35.750 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Не |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Не |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО | 111970 |
| EAN | 6941057400280 |