Cглoбяeмият правоъгълен бaceйн e пoдxoдящ зa дoмa и гpaдинaтa
- Изработен е от устойчив на пробиване трислоен подсилен PVC материал.
- Включва дренажна запушалка, която можете да свържете към маркуч за удобно източване на водата в басейна.

English 

| Brand | INTEX |
| MODEL | 28273NP |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 450.00 см |
| WIDTH | 220.00 см |
| HEIGHT | 84.00 см |
| CAPACITY LITERS | 7127.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 35.750 kg |
| INCLUDED COVER | No |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| FILTER PUMP | No |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE COVER | 111970 |
| EAN | 6941057400280 |