БАСЕЙН 400X200X122CM CLEARVIEW INTEX 26770NP
Код: 229572








Офертата е валидна от 27.05.2026 до 17.06.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 400.00 см
- ШИРИНА : 200.00 см
- ВИСОЧИНА : 122.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 8418.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от23.42 €
/
45.81лв.
Лихва, такси и ГПР

10х62.00€
/
10х121.26лв.
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 26770NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| ШИРИНА | 200.00 см |
| ВИСОЧИНА | 122.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 8418.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 99.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПАНОРАМЕН ПРОЗОРЕЦ 20CM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Да |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА | Да |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 445876 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО | 111969 / 112705 |
| EAN | 6941057426372 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















