POOL 400X200X122CM CLEARVIEW INTEX 26770NP
Code: 229572








The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- LENGTH : 400.00 см
- WIDTH : 200.00 см
- HEIGHT : 122.00 см
- CAPACITY LITERS : 8418.00 L
Shipping:
See credit plans
from23.42 €
/
45.81лв.
Interest, fees and APR

10х62.00€
/
10х121.26лв.
| Brand | INTEX |
| MODEL | 26770NP |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 400.00 см |
| WIDTH | 200.00 см |
| HEIGHT | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS | 8418.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 99.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПАНОРАМЕН ПРОЗОРЕЦ 20CM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| INCLUDED GROUND CLOTH | Yes |
| INCLUDED LADDER | Yes |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 445876 |
| COMPATIBLE COVER | 111969 / 112705 |
| EAN | 6941057426372 |
No documents were found for this product

English 




















