- Устойчивите странични стени на басейна са изградени с Tritech™, 3-слоен подсилен материал със сърцевина от полиестерна мрежа и два слоя PVC.
- Металните рамки са устойчиви на корозия.
- Басейнът е оборудван със Seal & Lock System™ за безопасно и сигурно свързване на тръбите.
- Дозаторът ChemConnect™ поддържа и осигурява чиста, безопасна за здравето вода в басейна.
- Филтърна помпа с капацитет 1249 л/ч.
- Басейнът е оборудван с фитинги, осигуряващи съвместимост с филтърни помпи Flowclear™.
- Вграден източващ клапан за контролиране на поток прави лесно източването чрез закачване към градинския маркуч.
БАСЕЙН 305X200X84СМ BESTWAY 5614A
Код: 128580
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 305.00 см
- ШИРИНА : 200.00 см
- ВИСОЧИНА : 84.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 3668.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от13.90 €
/
27.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х36.80€
/
10х71.97лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 5614A |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 305.00 см |
| ШИРИНА | 200.00 см |
| ВИСОЧИНА | 84.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 3668.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФИЛТЪР ПОМПА |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Не |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Да |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 491669 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО | 491667 |
| EAN | 6942138983081 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























