- Устойчивите странични стени на басейна са изградени с Tritech™, 3-слоен подсилен материал със сърцевина от полиестерна мрежа и два слоя PVC.
- Металните рамки са устойчиви на корозия.
- Басейнът е оборудван със Seal & Lock System™ за безопасно и сигурно свързване на тръбите.
- Дозаторът ChemConnect™ поддържа и осигурява чиста, безопасна за здравето вода в басейна.
- Филтърна помпа с капацитет 1249 л/ч.
- Басейнът е оборудван с фитинги, осигуряващи съвместимост с филтърни помпи Flowclear™.
- Вграден източващ клапан за контролиране на поток прави лесно източването чрез закачване към градинския маркуч.
БАСЕЙН 305X200X84СМ BESTWAY 5614A
Code: 128580
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- LENGTH : 305.00 см
- WIDTH : 200.00 см
- HEIGHT : 84.00 см
- CAPACITY LITERS : 3668.00 L
Shipping:
See credit plans
from13.90 €
/
27.19лв.
Interest, fees and APR

10х36.80€
/
10х71.97лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 5614A |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 305.00 см |
| WIDTH | 200.00 см |
| HEIGHT | 84.00 см |
| CAPACITY LITERS | 3668.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФИЛТЪР ПОМПА |
| INCLUDED COVER | No |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | Yes |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 491669 |
| COMPATIBLE COVER | 491667 |
| EAN | 6942138983081 |
No documents were found for this product

English 


























