КОТЛОН ПЛАНИНСКИ KAMININOX 272525
Код: 142140
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
Доставка:
| Марка | KAMININOX |
| МОДЕЛ | 272525 |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 23.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 18.00 см |
| ШИРИНА | 18.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | МЕТАЛ |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЕБЕЛИНА НА МЕТАЛА: 2MM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 127252503018 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























