КОТЛОН ПЛАНИНСКИ KAMININOX 272525
Code: 142140
In stock
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
- MATERIAL : МЕТАЛ
Shipping:
| Brand | KAMININOX |
| MODEL | 272525 |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 23.00 см |
| LENGTH | 18.00 см |
| WIDTH | 18.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЕБЕЛИНА НА МЕТАЛА: 2MM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 127252503018 |
No documents were found for this product

English 


























