ГРИЛ BARBECOOK CARLO URBAN
Код: 114244
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
| Марка | BARBECOOK |
| МОДЕЛ | CARLO URBAN |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 20.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 32.30 см |
| ШИРИНА | 43.50 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| EAN | 5400269209278 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























