ГРИЛ BARBECOOK CARLO URBAN
Code: 114244
In stock
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
- MATERIAL : МЕТАЛ
Shipping:
See credit plans
from5.79 €
/
11.32лв.
| Brand | BARBECOOK |
| MODEL | CARLO URBAN |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 20.00 см |
| LENGTH | 32.30 см |
| WIDTH | 43.50 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| EAN | 5400269209278 |
No documents were found for this product

English 


























