БАРБЕКЮ STOCCOLMA
Код: 425244
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА БЕТОН
| МОДЕЛ | STOCCOLMA |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА БЕТОН |
| ВИСОЧИНА | 178.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 38.00 см |
| ШИРИНА | 76.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | ОГНЕУПОРЕН БЕТОН |
| ТИП СКАРА | 67Х40 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ДЪРВА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8057685810853 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























