БАРБЕКЮ STOCCOLMA
Code: 425244
In stock
Short Description
- BBQ TYPE : CONCRETE BBQs
| MODEL | STOCCOLMA |
| BBQ TYPE | CONCRETE BBQs |
| HEIGHT | 178.00 см |
| LENGTH | 38.00 см |
| WIDTH | 76.00 см |
| CONSTRUCTION | ОГНЕУПОРЕН БЕТОН |
| GRILL TYPE | 67Х40 |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ДЪРВА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8057685810853 |
No documents were found for this product

English 




























