БАРБЕКЮ НА ГАЗ 2 ГОРЕЛКИ KAISER GB-P200
Код: 139615
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ : 5.4 kw
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ГАЗОВИ
- БРОЙ ГОРЕЛКИ : 2.00 БР
Купи на изплащане
от7.05 €
/
13.79лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.66€
/
10х36.50лв.
| Марка | KAISER |
| МОДЕЛ | GB-P200 |
| МОЩНОСТ | 5.4 kw |
| КАПАК | Да |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ГАЗОВИ |
| ВИСОЧИНА | 102.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 101.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| БРОЙ ГОРЕЛКИ | 2.00 БР |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СКАРА 44X30CM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5210157000142 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
































