БАРБЕКЮ НА ГАЗ 2 ГОРЕЛКИ KAISER GB-P200
Code: 139615
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MAX POWER : 5.4 kw
- BBQ TYPE : GAS BBQs
- NUMBER OF BURNER : 2.00 БР
See credit plans
from7.05 €
/
13.79лв.
Interest, fees and APR

10х18.66€
/
10х36.50лв.
| Brand | KAISER |
| MODEL | GB-P200 |
| MAX POWER | 5.4 kw |
| LID | Yes |
| BBQ TYPE | GAS BBQs |
| HEIGHT | 102.00 см |
| LENGTH | 101.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| NUMBER OF BURNER | 2.00 БР |
| ADDITIONAL INFORMATION | СКАРА 44X30CM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5210157000142 |
No documents were found for this product

English 
































