БАРБЕКЮ GRILL KINGS
Код: 139646
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
Купи на изплащане
от7.70 €
/
15.06лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.39€
/
10х39.88лв.
| Марка | GRILL KINGS |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 95.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 130.00 см |
| ШИРИНА | 65.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕШЕТКА ЗА ГОТВЕНЕ: 54CM |
| EAN | 8710379921364 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























