БАРБЕКЮ GRILL KINGS
Code: 139646
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
- MATERIAL : МЕТАЛ
See credit plans
from7.70 €
/
15.06лв.
Interest, fees and APR

10х20.39€
/
10х39.88лв.
| Brand | GRILL KINGS |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 95.00 см |
| LENGTH | 130.00 см |
| WIDTH | 65.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕШЕТКА ЗА ГОТВЕНЕ: 54CM |
| EAN | 8710379921364 |
No documents were found for this product

English 




























