БАРБЕКЮ BBQ C83000330
Код: 245285
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
| Марка | BBQ |
| МОДЕЛ | C83000330 |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 46.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 48.00 см |
| ШИРИНА | 33.00 см |
| ТИП СКАРА | МЕТАЛ |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| EAN | 8720573918909 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























