БАРБЕКЮ BBQ C83000330
Code: 245285
Product is out of stock
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
- MATERIAL : МЕТАЛ
| Brand | BBQ |
| MODEL | C83000330 |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 46.00 см |
| LENGTH | 48.00 см |
| WIDTH | 33.00 см |
| GRILL TYPE | МЕТАЛ |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| EAN | 8720573918909 |
No documents were found for this product

English 
























