БАЛАТУМ SOMMER MYTIKAS SHERMAN1 3.5M
Код: 233336



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ШИРИНА : 3500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2.70 мм
Цена: 9.20 €5.98 € / 11.70 лв.
Спести: 35 %
| Марка | SOMMER |
| МОДЕЛ | MYTIKAS SHERMAN1 3.5M |
| КОЛЕКЦИЯ | MYTIKAS |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА | 3500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2.70 мм |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВ СЛОЙ | 0.15 мм |
| ДИЗАЙН | SHERMAN1 |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | M2 |
| EAN | 8600765100278 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











