БАЛАТУМ SOMMER MYTIKAS SHERMAN1 3.5M
Code: 233336



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- WIDTH : 3500.00 мм
- HEIGHT : 2.70 мм
Price: 9.20 €5.98 € / 11.70 лв.
Save: 35 %
| Brand | SOMMER |
| MODEL | MYTIKAS SHERMAN1 3.5M |
| COLLECTION | MYTIKAS |
| MATERIAL | PVC |
| WIDTH | 3500.00 мм |
| HEIGHT | 2.70 мм |
| WEAR LAYER MM | 0.15 мм |
| DESIGN | SHERMAN1 |
| PRIMARY UNIT NAME | M2 |
| EAN | 8600765100278 |
No documents were found for this product

English 











