БАЛАТУМ INDIA SMART RED 1,2MM 2М ШИРИНА
Код: 494301


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ШИРИНА : 2000.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1.20 мм
Цена: 6.13 €4.59 € / 8.98 лв.
Спести: 25 %
| МОДЕЛ | RED 1,2MM 2М ШИРИНА |
| КОЛЕКЦИЯ | INDIA SMART |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА | 2000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1.20 мм |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВ СЛОЙ | 0.20 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | M2 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










