БАЛАТУМ INDIA SMART RED 1,2MM 2М ШИРИНА
Code: 494301


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- WIDTH : 2000.00 мм
- HEIGHT : 1.20 мм
Price: 6.13 €4.59 € / 8.98 лв.
Save: 25 %
| MODEL | RED 1,2MM 2М ШИРИНА |
| COLLECTION | INDIA SMART |
| MATERIAL | PVC |
| WIDTH | 2000.00 мм |
| HEIGHT | 1.20 мм |
| WEAR LAYER MM | 0.20 мм |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| PRIMARY UNIT NAME | M2 |
No documents were found for this product

English 










