АВТО КРУШКА PHILIPS P21W/5 STANDART PREMIUM 2 BL
Код: 363708
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
- БРОЙКИ В ПАКЕТ : 2 БР
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | P21W/5 STANDART PREMIUM 2 BL |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| ЦОКЪЛ НА КРУШКАТА | P21W |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| МОЩНОСТ | 12V |
| EAN | 8711500055453 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












