АВТО КРУШКА PHILIPS P21W/5 STANDART PREMIUM 2 BL
Code: 363708
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- VOLTAGE : 12.00 V
- PIECES IN PACKAGE : 2 БР
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | P21W/5 STANDART PREMIUM 2 BL |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| BULB SOCKET | P21W |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| POWER | 12V |
| EAN | 8711500055453 |
No documents were found for this product

English 












