АВТО КРУШКА OSRAM STANDART P21/5W
Код: 368197
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
- БРОЙКИ В ПАКЕТ : 2 БР
Доставка:
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ | STANDART P21/5W |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| ЦОКЪЛ НА КРУШКАТА | P21W |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| МОЩНОСТ W | STANDART P21/5W |
| МОЩНОСТ | 21/5 W |
| EAN | 4062172396448 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













