АВТО КРУШКА OSRAM STANDART P21/5W
Code: 368197
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 12.00 V
- PIECES IN PACKAGE : 2 БР
Shipping:
| Brand | OSRAM |
| MODEL | STANDART P21/5W |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| BULB SOCKET | P21W |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| MAXPOWER-W | STANDART P21/5W |
| POWER | 21/5 W |
| EAN | 4062172396448 |
No documents were found for this product

English 













