АВАРИЙНО ТЯЛО ЛЯВО/ДЯСНО 6 LED 220-20V HOROZ HL330L
Код: 463620
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : HL330L
- ТИП : Аварийно тяло
- МОЩНОСТ W : 1.5 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 50 LM
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL330L |
| ТИП | Аварийно тяло |
| МОЩНОСТ W | 1.5 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 50 LM |
| МАТЕРИАЛ | пластмаса и метал |
| ДЪЛЖИНА | 35.50 см |
| ШИРИНА | 2.50 см |
| ВИСОЧИНА | 15.00 см |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ИЗДРЪЖЛИВОСТ ДО 180 МИНУТИ |
| EAN | 8698965410334 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












