АВАРИЙНО ТЯЛО ЛЯВО/ДЯСНО 6 LED 220-20V HOROZ HL330L
Code: 463620
In stock
Short Description
- MODEL : HL330L
- TYPE : Аварийно тяло
- MAXPOWER-W : 1.5 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 50 LM
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | HL330L |
| TYPE | Аварийно тяло |
| MAXPOWER-W | 1.5 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 50 LM |
| MATERIAL | пластмаса и метал |
| LENGTH | 35.50 см |
| WIDTH | 2.50 см |
| HEIGHT | 15.00 см |
| COLOUR | СИВ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ИЗДРЪЖЛИВОСТ ДО 180 МИНУТИ |
| EAN | 8698965410334 |
No documents were found for this product

English 












