АВАРИЙНО АКУМУЛАТОРНО ТЯЛО 24 LED 220-240V HOROZ HL308L
Код: 463621
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : HL308L
- ТИП : Аварийно тяло
- МОЩНОСТ W : 2.4 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 120 LM
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL308L |
| ТИП | Аварийно тяло |
| МОЩНОСТ W | 2.4 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 120 LM |
| МАТЕРИАЛ | пластмаса |
| ДЪЛЖИНА | 32.50 см |
| ШИРИНА | 7.50 см |
| ВИСОЧИНА | 4.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ИЗДРЪЖЛИВОСТ ДО 5 ЧАСА |
| EAN | 8680985518251 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












