АВАРИЙНО АКУМУЛАТОРНО ТЯЛО 24 LED 220-240V HOROZ HL308L
Code: 463621
In stock
Short Description
- MODEL : HL308L
- TYPE : Аварийно тяло
- MAXPOWER-W : 2.4 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 120 LM
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | HL308L |
| TYPE | Аварийно тяло |
| MAXPOWER-W | 2.4 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 120 LM |
| MATERIAL | пластмаса |
| LENGTH | 32.50 см |
| WIDTH | 7.50 см |
| HEIGHT | 4.50 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ИЗДРЪЖЛИВОСТ ДО 5 ЧАСА |
| EAN | 8680985518251 |
No documents were found for this product

English 












