ГРАДИНСКА АРКА HD Версай
Код: 234452
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : стомана
- ВИСОЧИНА : 274.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от12.16 €
/
23.78лв.
Лихва, такси и ГПР

10х32.20€
/
10х62.98лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | Версай |
| МАТЕРИАЛ | стомана |
| ВИСОЧИНА | 274.00 см |
| ШИРИНА | 194.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 42.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ДВЕ ВРАТИ И ПОСТАВКА ЗА ЦВЕТ |
| EAN | 8939973781154 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























