ГРАДИНСКА АРКА HD Версай
Code: 234452
In stock
Short Description
- MATERIAL : стомана
- HEIGHT : 274.00 см
Shipping:
See credit plans
from12.16 €
/
23.78лв.
Interest, fees and APR

10х32.20€
/
10х62.98лв.
| Brand | HD |
| MODEL | Версай |
| MATERIAL | стомана |
| HEIGHT | 274.00 см |
| WIDTH | 194.00 см |
| LENGTH | 42.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ДВЕ ВРАТИ И ПОСТАВКА ЗА ЦВЕТ |
| EAN | 8939973781154 |
No documents were found for this product

English 




























