ГРАДИНСКА АРКА HD Романа
Код: 234450








Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : стомана
- ВИСОЧИНА : 288.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от18.82 €
/
36.81лв.
Лихва, такси и ГПР

10х49.82€
/
10х97.44лв.
Цена: 766.50 €498.22 € / 974.43 лв.
Спести: 35 %
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | Романа |
| МАТЕРИАЛ | стомана |
| ВИСОЧИНА | 288.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973779151 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























