ГРАДИНСКА АРКА HD Романа
Code: 234450








The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : стомана
- HEIGHT : 288.00 см
Shipping:
See credit plans
from18.82 €
/
36.81лв.
Interest, fees and APR

10х49.82€
/
10х97.44лв.
Price: 766.50 €498.22 € / 974.43 лв.
Save: 35 %
| Brand | HD |
| MODEL | Романа |
| MATERIAL | стомана |
| HEIGHT | 288.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| LENGTH | 300.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973779151 |
No documents were found for this product

English 


























