ЦВЕТАРНИК AMBIANCE X99000500
Code: 135192
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- COLOUR : ЗЕЛЕН
- NUMBER OF TIERS : 2
Shipping:
| Brand | AMBIANCE |
| MODEL | X99000500 |
| HEIGHT | 70.00 см |
| WIDTH | 26.00 см |
| LENGTH | 26.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| NUMBER OF TIERS | 2 |
| EAN | 8719987396373 |
No documents were found for this product

English 






















