ГРАДИНСКА АРКА HD HD-10485
Код: 234453
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : стомана
- ВИСОЧИНА : 244.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от4.72 €
/
9.23лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10485 |
| МАТЕРИАЛ | стомана |
| ВИСОЧИНА | 244.00 см |
| ШИРИНА | 123.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 43.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973782151 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























