ГРАДИНСКА АРКА HD HD-10485
Code: 234453
In stock
Short Description
- MATERIAL : стомана
- HEIGHT : 244.00 см
Shipping:
See credit plans
from4.72 €
/
9.23лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10485 |
| MATERIAL | стомана |
| HEIGHT | 244.00 см |
| WIDTH | 123.00 см |
| LENGTH | 43.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973782151 |
No documents were found for this product

English 

























