ГРАДИНСКА АРКА CERLAND CELESTE
Код: 139701




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ДЪРВО
- ВИСОЧИНА : 221.00 см
Купи на изплащане
от3.76 €
/
7.35лв.
Цена: 153.30 €99.64 € / 194.88 лв.
Спести: 35 %
| Марка | CERLAND |
| МОДЕЛ | CELESTE |
| МАТЕРИАЛ | ДЪРВО |
| ВИСОЧИНА | 221.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 180.00 см |
| ЦВЯТ | НАТУРАЛЕН |
| EAN | 3598740025232 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















