ГРАДИНСКА АРКА CERLAND CELESTE
Code: 139701




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ДЪРВО
- HEIGHT : 221.00 см
See credit plans
from3.76 €
/
7.35лв.
Price: 153.30 €99.64 € / 194.88 лв.
Save: 35 %
| Brand | CERLAND |
| MODEL | CELESTE |
| MATERIAL | ДЪРВО |
| HEIGHT | 221.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| LENGTH | 180.00 см |
| COLOUR | НАТУРАЛЕН |
| EAN | 3598740025232 |
No documents were found for this product

English 






















